דמויות קביים , הולכי קביים

רוצים לשדרג את האירוע שלכם ? הגעתם למקום הנכון 🙂

מנגנים, מלהטטים ומפריחים בועות סבון ענקיות ועוד

הולכי הקביים שלנו הם שילוב מושלם של אמנים מוכשרים ותלבושות איכותיות 
 דמויות קביים מלאות הומור, במגוון אינטראקציות שמחות שירימו את האירוע שלכם מעלה                                                                      אנחנו מציעים הולכי קביים מנגנים, מלהטטים, ומפריחים בועות סבון                                                                                                               את הדמויות נתאים במיוחד לאירוע שלכם , בתלבושות שילהיבו את הקהל וכמובן באיפור איכותי הולכי קביים זאת אטרקציה שמתאימה להמון אירועים כולם רואים אותם והם משמחים את הקהל  

דמיות קביים שמחות ו צבעוניות
ניתן לשלב: להקה על קביים טריו מוזיקלי במגוון סגנונות שינגן וילהיב את הקהל שלכם   ,אמני בלוני צורות שיחלקו בלונים מעוצבים במבחר צבעים , להטוטנים שיביאו את הקרקס לאירוע שלכם  ויפריחו בועות סבון ענקיות ויפות   מתלבטים ? מוזמנים להתייעץ איתנו ונתאם לכם פעילות מושלמת 

מופע הולכי קביים מנגנים ועוד מופעים מרהיבים

אנו בקסם הקרקס מריצים כבר שנים מגוון הופעות, הפעלות ואטרקציות שמתאימות לאירועים שונים. מדובר במופעים מושקעים, מלהיבים, אומנותיים ומושקעים שמשדרגים את האירוע ומוסיפים לו ערך מוסף ונופך ייחודי. בין היתר אנו מרימים מופע הולכי קביים מנגנים, מופע אש מרהיב, מופע בועות סבון והמון הפעלות וסדנאות לכל הגילאים, לכל האירועים ולכל הקהלים. אנו מזמינים אתכם לדבר איתנו בשביל לשמוע על קשת המופעים, על האפשרויות השונות, וכדי שנוכל להתאים בדיוק את מה שדרוש לצרכים, ליכולות, לקונספט ולחלומות שלכם. 

ניגונים בעננים – מופע הולכי קביים

אפ אתם מחפשים הולכי קביים לאירועים הגעתם למקום הנכון! אנו מציעים מופע ייחודי שנקרא “ניגונים בעננים” ובו יהלכו בשמי האירוע שלכם הולכי קביים מיומנים, מאופרים ולבושים בתלבושות איכותיות. אבל בכך לא נגמר העניין: הולכי הקביים הם גם מוזיקאים מחוננים היוצרים יחדיו הרכב טריו שמנגן בשלל מקצבים, החל במוזיקה ישראלית מוכרת, דרך מוזיקה בלקנית מלהיבה, וגם רוק, בוסה נובה ועוד. מדובר גם בשחקנים מיומנים שיודעים ליצור אינטראקציות הומוריסטיות עם הקהל, ללהטט כמו בקרקס, להפריח בועות סבון ענקיות ולשמח את הקהל עם הומור משובח. 

איש מהמוזמנים לאירוע אינו יכול לפספס את שלושת הענקים, גם בגלל המראה וגם בגלל המוזיקה המשובחת, שמעניקה אווירה יוצאת דופן ונעימה. את המוזיקה אנו יכולים להתאים כמובן להעדפות האישיות שלכם, לקונספט של האירוע ולהרכב המשתתפים. כך למשל, מדובר באטרקציה נהדרת עבור ימי הולדת של ילדים, בני נוער וגם מבוגרים בהרכב משפחתי רחב, עבור פסטיבלים ואירועים ביישובים כמו חג יישוב או ציון אחד מחגי ישראל, וכן לאירועי חברה שרוצים לתת להם ערך מוסף, וכל אירוע פרטי, עסקי או ציבורי אחר. אז אם אתם מחפשים הולכי קביים להפעלות שעושות תענוג באוזניים וכיף בעיניים, אנחנו הכתובת הנכונה עבורכם.

מופעים מדליקים במיוחד

מלבד הולכי קביים אנו מציעים כאמור עוד שלל מופעים, אטרקציות, סדנאות והפעלות. אחת האפשרויות הפופולאריות הוא מופע האש הכולל שימוש בקשת רחבה של אמצעים לביצוע להטוטים לוהטים, למשל קערות אש, פויס, חבלים בוערים ועוד כלים שמשאירים את הצופים משתוממים. המופע גם משתף את הצופים באופן בטוח בחלקים שונים, ובהחלט אפשר להתאים אותו לתנאי המקום, לקונספט ולהרכב המוזמנים, כולל שילוב של להטוטי הולוגרמות ייחודיים.

 0547251534  צור קשר